Температура +2...+8 °С басқару-электрондық номиналды кернеуі 220 В, 50 Гц салқындату түрі-динамикалық (Тоңазытқыш) еріту - Автоматты Климаттық класс жабдықтар: 3 салқындатқыш R134a; R404a витриналар қоршаған ортаның температурасы +12-ден +25-ке дейін және салыстырмалы ылғалдылығы 60% - дан аспайтын табиғи желдеткіші бар жабық бөлмеде пайдалануға арналған Тәуліктік тұтыну кВтсағ 3
Өлшемдері, (ДхШхВ) мм 1000х750х1400
Топсалы сөрелер саны : 3 (реттелетін)
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RKS |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Десертке арналған, Жемістер үшін |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Ені | 750 мм |
| Биіктігі | 1400 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Есік түрі | Купе-есік |
| Есік материалы | Шыны |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 454 000 ₸


Жіберу 18 сәуір 2026
