- Өлшемдері (Dhhv): 1562x885x2098
- Серия: Milan L
- t режимі,°C:-24...-18
- Суықпен қамтамасыз ету түрі: алыстағы суықпен
- Бренд: Italfrigo
MILAN l мұздатқыш шкафы-сенімді және берік, еуропалық EBM өндірушілерінің Тоңазытқыш компоненттерімен жабдықталған-PAPST, Danfoss және т.б. мұздатылған тағамдар мен жартылай фабрикаттарды экспозициялауға және сақтауға арналған. Энергияны үнемдейтін фронттар (Cisaplast ұсынған екі камералы екі қабатты терезе) және корпустың оқшаулауының 60 миллиметрлік қалыңдығы мұздатқыш шкафтың жұмыс камерасының ішіндегі тұрақты температураны қамтамасыз етеді (-22...-24°C).
Жинақтау
- Алдыңғы панель (алюминий)
- Есік жақтауына салынған тік жарықдиодты шамдар (спектрі 6500 К)
- Есіктер (екі камералы екі қабатты терезе)
- Негізгі паллеттер, тіректер, кронштейндер, артқы қабырғалар (боялған мырышталған металдан жасалған)
- R404A үшін TRV
- CAREL электрондық контроллері
- Дренаж жүйесіне қосылу жинағы
- Қосымша сандық термометр
- Буландырғыш, электр жабыны бар жиынтықта, ағызу жүйесін жылыту
- Ағаш қаптама
- Бүйір қабырғалары жоқ
- Сөрелер жоқ
- Негізгі сөреге торлы себеттер жоқ
Теңшелетін опциялар
- Соққыға қарсы Бампер
- Бүйір қабырғалары
- Сөрелер
- Негізгі сөреге торлы себеттер
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш шкаф |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1562 мм |
| Биіктігі | 2098 мм |
| Тереңдігі | 885 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



Жіберу 04 мамыр 2026
