Жалпы сипаттамалары
Жалпы көлемі: 950.0 л
Түрі: мұздатқыш
Пайдалы көлемі: 950.0 л
Басқару түрі: электрондық
Мұздатқышты жібіту
:No Frost
Мұздату қуаты: тәулігіне 10.0 кг
Автономды суықты сақтау: 5.0 сағ
Салқындатқыш: R290
Климаттық класс: N
Шу деңгейі: 50.0 дБ
Компрессордың инверторлық түрі: жоқ
Жұмыс температурасының диапазоны: -18°C
Қуат тұтыну класы: A
Биіктігі: 100.0 см
Ені: 200.0 см
Тереңдігі: 100см
Сипаттамалары
Түсі: сұр
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | RKS |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш табақ |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған |
| Секциялар саны | 2 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 200 мм |
| Биіктігі | 100 мм |
| Тереңдігі | 100 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 750 000 ₸





