Кіріктірілген қондырғысы бар орташа температуралы салқындатылған сөре ең оңтайлы өнімділікпен бірге өнімге қол жеткізудің толық көрінуін және жеңілдігін қамтамасыз етеді. Салқындатылған сөре ет, сүт өнімдері, алдын ала оралған балық, жеуге дайын тағамдар, жемістер мен көкөністер сияқты нәзік тағамдардың ең жақсы сақталуына кепілдік береді.
Температура диапазоны:-1...+2°C / +1...+7°C / +3...+10°C
КІРІКТІРІЛГЕН СУЫҚПЕН ҚАМТАМАСЫЗ ЕТУ:404A
Типозамерлер:100 / 125 / 190 / 250
Стандартты
- Инновациялық буландырғыш Sest, Италия
- Контроллер
- Баға ұстаушылары бар 4 қатар сөрелер
- Алдыңғы түсті панельдер
- Жоғарғы жарықтандыру
- Перделер жиынтығы
- Бүйір қабырғалары шолу
- Инновациялық екі деңгейлі конденсатты кетіру жүйесі
- Күшейтілген ағаш қаптама
Опциялар
- Бүйір қабырғалары айна бар металл
- Қосымша жарықдиодты сөрелерді жарықтандыру
- Плексигласс ішкі көлемді бөлгіш
- Сөре кеңістігін бөлгіш
- Сымды шектегіштер
- Желіге қосылу жинағы
- Электр тогы
- Жеміс жинағы
- Ішкі көлемді RAL түстерімен бояу
Vega Plug-in салқындатылған сөресі кіріктірілген суық жабдықтар үшін бірегей сауда мүмкіндіктерін ұсынады.
Шығарылатын қондырғысы бар жабдықтың функционалдығы бар Vega Plug-in Тоңазытқыш дисплейлері Тоңазытқыш орталығын пайдалану мүмкіндігі жоқ кез келген пішімдегі дүкен үшін бір терезе шешімі болып табылады.
Эргономикалық дизайн алдыңғы экспозицияны барынша арттырады және төсеу үшін 4 қатар сөрелерді пайдалануға мүмкіндік береді. Инновациялық дизайн шешімдері қуат тұтынуды оңтайландыруға мүмкіндік береді. Әр түрлі температуралық режимдері бар модификациялар кез-келген жаңа өнімді сақтау үшін тамаша жағдайларды таңдауға мүмкіндік береді.
Кабинеттің үстіңгі жарықтандыруы кабинеттің біркелкі жарықтандырылуын және әр өнімнің көрінуін қамтамасыз етеді, бұл өнімнің тиімді көрсетілуіне кепілдік береді. Аксессуарлардың кең спектрі дүкеннің қажеттіліктеріне арналған дисплейді теңшеуге, дисплейдің тартымдылығын арттыруға және шығындарды оңтайландыруға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Полюс |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш камерасы |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Гүлдерге арналған, Сусындар үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 980 мм |
| Ені | 700 мм |
| Биіктігі | 1950 мм |
- Бағасы: 1 207 000 ₸


Жіберу 24 сәуір 2026
