Кіріктірілген қондырғысы бар тік төмен температуралы модуль ең оңтайлы өнімділікпен бірге өнімге қол жеткізудің толық көрінуін және жеңілдігін қамтамасыз етеді және мұздатылған тағамның ең жақсы сақталуына кепілдік береді.
- Температура диапазоны-22...-18°C
- КІРІКТІРІЛГЕН СУЫҚПЕН ҚАМТАМАСЫЗ ЕТУR:290
- Типометрлер190/ 210 / 250
Стандартты
- Инновациялық буландырғыш Sest, Италия
- Контроллер
- Баға ұстаушылары бар 2 қатар сөрелер
- Алдыңғы түсті панельдер
- Ішкі көлемді RAL түстерімен бояу
- Ішкі көлемді тік жарықдиодты жарықтандыру
- Инновациялық конденсатты кетіру жүйесі
- Күшейтілген ағаш қаптама
Төмен температуралы модуль мұздатылған тағамдарды орналастыруға және сатуға арналған. Ол кез-келген Бонет қораларымен біріктіріліп, сауда алаңын көбейтпестен өнімнің экспозициясын кеңейтеді.
Luna-ның өзіндік тірек дизайны бар, ол модульді жұмыс істейтін Бонет лараларының үстіне орнатуды жеңілдетеді, бұл сауда кеңістігін кеңейтуді қажет етпестен мұздатылған өнімдердің қосымша экспозициясын жасайды.
Бұл әмбебап шешім кез - келген форматтағы дүкендер үшін өте қолайлы-қолданыстағы сауда залдарын жаңарту үшін де, жаңа жобалар үшін де. Өнімнің құрылымдық ерекшеліктері сауда жабдықтарының жұмысын тоқтатпай жылдам орнатуға мүмкіндік береді.
Luna мінсіз функционалдылық пен талғампаз дизайнды біріктіреді. Кабинеттің тік жарықтандыруы ішкі көлемді біркелкі жарықтандыруды және әр өнімнің көрінуін қамтамасыз етеді, бұл өнімнің тиімді көрсетілуіне кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Полюс |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1870 мм |
| Ені | 640 мм |
| Биіктігі | 2100 мм |
- Бағасы: 2 287 000 ₸


Жіберу 24 сәуір 2026
