Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды кернеуі 220 В, 50 Гц
- Витриналар қоршаған ауа температурасы плюс 12°С-тан плюс 25°С-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы 60%-тан аспайтын табиғи желдетілетін жабық бөлмеде пайдалануға арналған
Ыстық пісіруді көрсетуге арналған классикалық дизайндағы кәсіби бумен суланған жылу дисплейлері (мармит түрі): 35 см-ге дейін пирогтар мен пиццалар
Стандартты жабдық
- Корпус-тот баспайтын болат
- Термостат
- Термометр
- Жоғарғы жарықдиодты жарықтандыру
- 3 сөре-9°орнату мүмкіндігі бар торлар
- Артқы қақпақтар-жүгірткі (hwb моделі 0.7; hwb моделі 0.9); артқы қақпақ (hwb моделі 0.4)
- Су ыдысы
- Үгінділерді жинауға арналған тартылатын науа
- Реттелетін тірек аяқтары
Опциялар
- Тот баспайтын болаттан жасалған сөре
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Жылу витринасы |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Алюминий |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 370 мм |
| Ені | 450 мм |
| Биіктігі | 620 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 157 000 ₸


Жіберу 14 сәуір 2026
