Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды кернеуі 220 В, 50 Гц
- Витриналар қоршаған ауа температурасы плюс 12°С-тан плюс 25°С-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы 60%-тан аспайтын табиғи желдетілетін жабық бөлмеде пайдалануға арналған
Ыстық кондитерлік өнімдерді көрсетуге арналған классикалық дизайндағы кәсіби бумен суланған жылу дисплейлері (мармит түрі): Ø25 см дейін пирогтар мен пиццалар
Стандартты жабдық
- Корпус-тот баспайтын болат
- Термостат
- 2 сөре торлары
- Сатушы тарапынан сырғытпалар
- Су ыдысы
- Үгінділерді жинауға арналған тартылатын науа
- Реттелетін тірек аяқтары
Опциялар
- Тот баспайтын болаттан жасалған сөре
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Жылу витринасы |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Есікті ашу әдісі | Жылжымалы |
| Деңгейлер саны | 2 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 560 мм |
| Ені | 360 мм |
| Биіктігі | 395 мм |
| Салмақ | 17 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 179 000 ₸



Жіберу 14 сәуір 2026
