Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды кернеуі 220 В, 50 Гц
- Салқындату түрі-статикалық / динамикалық
- Жабдықтардың Климаттық класы: 3
- Салқындатқыш R290, R404a
- Витриналар қоршаған ортаның температурасы +12-ден +25-ке дейін және салыстырмалы ылғалдылығы 60%-тан аспайтын табиғи желдеткіші бар жабық үй-жайда пайдалануға арналған
Стандартты жабдық
- Температураны көрсететін микропроцессорлық басқару блогы
- Бекітілген алдыңғы әйнек
- Бүйір қабырғасының құрылымдық екі қабатты терезесі
- Табиғи жылу ағындарымен еріту (орташа температура)
- Автоматты электрлік еріту режимі (кері, Ашық, төмен температуралы)
- Салқындатылмаған шыны сөре
- Биіктігі реттелетін металл сөрелер, көлбеу бұрышы 15 градус (слайд)
- LED негізгі аймақты жарықтандыру (4000 К)
- Энергияны үнемдейтін перделер (сырғанақтан басқа)
- Торлы торлар (төмен температуралы)
- Боялған болаттан жасалған экспозиция беті
- Тот баспайтын болаттан жасалған үстел үсті
- Қосымша диск - статикалық (орташа температура, кері, Ашық), динамика, төмен температура-РЕЗЕРВУАРСЫЗ.
- Суық шыны кесектер (орташа температуралы, реверсивті), екі қабатты терезелер (төмен температуралы)
- Конденсатты ағызу паллетінің ПЭН еріткіштері (төмен температуралы, кері)
Опциялар
- Шыны терезесі бар бүйір қабырға
- Қондыру жинағы
- Аралық (орташа температура, кері)
- Толық бейінді (орташа температуралық, реверсивті) бөлік витриналар арасына немесе ұзындығы 2,0; 2,5 витриналарға қойылады
- Толық форматты бөлгіш (плексигласс)
- Толық Профильді бөлгіш (бүйір қабырғасы +екі қабатты терезе)
- Негізгі аймақты жарықдиодты жарықтандыру (3000 к, қызғылт)
- Алдыңғы жарықтандыру (3000 к, 4000 К, қызғылт)
- Автоматты электр еруі (қыздыру элементі) (орташа температура, слайд, тартылатын паллеттермен)
- Нан, ірімшік, нәзіктікке арналған ағаш сөре
- Таразыға арналған сөре (PND)
- 2 сатылы төсеу науалары. Паллеттің жалпы биіктігі -120 мм, жалпы тереңдігі-480 мм
- H-130 мм доңғалақ тірегі
- Қорғаныс бампері
- Түнгі перде (слайд)
- Әр сөрені жарықтандыру 3000 K, 4000K, қызғылт (слайд)
- Шектегіш сым / плексигласс (слайд)
- Баға Ұстаушылар (Слайд)
- Кез келген түсті шешім (RAL бойынша)
- Алдыңғы панельдің үлгісі
- Алдыңғы панельдің Egger әрлеуі
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1010 мм |
| Ені | 930 мм |
| Биіктігі | 1260 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 14 сәуір 2026
