Ілгегі бар қабырға сөресі-бұл сіздің сатылымыңызда жұмыс істейтін практикалық сауда шешімі
Ілгектері бар функциональам, ыңғайлы, функционалды қабырға сөресі өнімді тиімді ұсынуға, кеңістікті үнемдеуге және төсеу тиімділігін арттыруға мүмкіндік береді.
🔹 Әмбебаптық-аспалы өнімдер үшін өте қолайлы: құралдар, аксессуарлар, орауыштар, үй бұйымдары, киім және т. б
🔹 Эргономика - ілмектердің ойластырылған орналасуы өнімге қол жеткізуді және визуалды шолуды жеңілдетеді
🔹 Кеңістікті үнемдеу-қабырғаға бекітіліп, бөлменің дәліздері мен ортасын босатады
🔹 Беріктік пен сенімділік-металл конструкциясы ауыр жүктемелерге төтеп бере алады
🔹 Модульдік — белгілі бір дүкеннің қажеттіліктеріне оңай бейімделеді: ауыстырылатын ілгектер, ілулі себеттер, брендинг
📍 Үшін өте қолайлы:
DIY форматындағы дүкендер, киім, аксессуарлар
аппараттық және құрылыс дүкендері
Автотауарлар, электроника, балық аулау және спорт тауарлары
дәріханалар, супермаркеттер, сауда аралдары
📦 Стандартты модельдер
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RKS |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Түрі | Сөре |
| Сөре түрі | Қабырғалық сөре (бір жақты) |
| Сөренің қызметі | Азық-түліктік емес тауарлар үшін, Азық-түлік тауарлары үшін, Әмбебап, Тұрмыстық химия үшін, Мультимедиялық, Баспа өнімдері үшін (кітаптар, журналдар, газеттер), Киім үшін, Аяқ киімге арналған, Галантерея үшін, Ойыншықтар үшін, Спорт тауарлары үшін, Косметикаға арналған, Тұрмыстық электр аспаптары үшін |
| Орнату опциясы | Еден |
| Тауарды орналастыру тәсілі | Сөрелерде, Ілмектерде |
| Сөре түрі | Тікелей |
| Бір сөреге максималды жүктеме | 50 кг |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Сөренің ені | 1000 мм |
| Сөренің тереңдігі | 400 мм |
| Сөренің биіктігі | 1900 мм |
| Жасалу материалы | |
| Артқы қабырға материалы | Металл |
| Сөре материалы | металл |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



