Бизнеске арналған қабырға сөрелері-минималды алаңдағы тауардың максимумы
Тауарларды орналастырудың тиімді және сенімді шешімін іздеп жүрсіз бе?
Қабырғалық сөрелер-бұл сіздің сатылымыңыз бен тапсырысыңызға сәйкес келетін әмбебап жабдық.
✅ Кеңістікті ұтымды пайдалану-қабырғаларды тартыңыз және залдың ортасын босатыңыз
✅ Модульдік дизайн-кез-келген форматқа оңай масштабталады және бейімделеді
✅ Сенімділік пен беріктік-жоғары жүктемелерге төтеп бере алады, қарқынды пайдалануға арналған
✅ Көрнекі көрініс-көрнекі әсерді күшейтетін ұқыпты және заманауи орналасу
✅ Жабдықтың икемділігі-сөрелер, ілгектер, ілулі себеттер және сіздің өніміңізге арналған Басқа Керек-жарақтар
📌 Үшін өте қолайлы:
азық-түлік және аппараттық дүкендер
дәріханалар мен автокөліктер
қоймалар мен сауда залдары
супермаркеттердің азық-түлік емес бөлімдері
📦 Стандартты модельдер бар + тапсырыс бойынша жасау (өлшемі мен бренді бойынша)
🚛 Бүкіл Қазақстан бойынша жылдам жеткізу
📞 Өтініш қалдырыңыз — біз сөрені таңдаймыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RKS |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Түрі | Сөре |
| Сөре түрі | Қабырғалық сөре (бір жақты) |
| Сөренің қызметі | Азық-түліктік емес тауарлар үшін, Азық-түлік тауарлары үшін, Алкогольдік сусындарға арналған, Әмбебап, Тұрмыстық химия үшін, Мультимедиялық, Баспа өнімдері үшін (кітаптар, журналдар, газеттер), Кондитерлік өнімдерге арналған, Көкөністер мен жемістерге арналған, Нан өнімдеріне арналған, Киім үшін, Аяқ киімге арналған, Галантерея үшін, Ойыншықтар үшін, Спорт тауарлары үшін, Парфюмерия үшін, Косметикаға арналған, Тұрмыстық электр аспаптары үшін |
| Орнату опциясы | Еден |
| Тауарды орналастыру тәсілі | Сөрелерде |
| Сөре түрі | Тікелей |
| Бір сөреге максималды жүктеме | 50 кг |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Сөренің ені | 1000 мм |
| Сөренің тереңдігі | 400 мм |
| Сөренің биіктігі | 1900 мм |
| Жасалу материалы | |
| Артқы қабырға материалы | Металл |
| Сөре материалы | металл, табиғи ағаш |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



