Сатылатын нан сөресі-пісіруден ақша табатындарға арналған шешім
Нанның тамаша орналасуы = көбірек сату.
Кәсіби нан сөресі жай ғана жабдық емес, бұл сіздің табысыңызға жұмыс істейтін құрал.
🔹 Көрнекті көрініс-нанның балғындығы мен сапасын көрсетеді
🔹 Тұтынушыларға ыңғайлы-өнімнің оңтайлы биіктігі мен қол жетімділігі
🔹 Функционалдылық-нан, нан және Тоқаштың әртүрлі түрлеріне арналған сөрелер
🔹 Сенімді материалдар-ағаш, металл немесе аралас опциялар
🔹 Жеке тәсіл – сіздің сауда форматыңызға арналған брендинг, өлшемдер және жабдық
📌 Үшін қолайлы:
наубайханалар мен шағын наубайханалар
дүкендер мен супермаркеттер
фермерлер мен базарлар
кафелер мен фудкорттар
🚚Тапсырыс бойынша жасау
📈 Сауатты төсеу арқылы сатылымды арттырыңыз-сөре алғашқы апталарда төленеді.
📞 Өтініш қалдырыңыз-және Біз Сіздің бизнесіңіз үшін ең жақсы нұсқаны табуға көмектесеміз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RKS |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Түрі | Сөре |
| Сөре түрі | Қабырғалық сөре (бір жақты) |
| Сөренің қызметі | Азық-түлік тауарлары үшін, Нан өнімдеріне арналған |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Тауарды орналастыру тәсілі | Себеттерде |
| Сөре түрі | Көлбеу |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Сөренің ені | 1000 мм |
| Сөренің тереңдігі | 400 мм |
| Сөренің биіктігі | 1900 мм |
| Жасалу материалы | |
| Артқы қабырға материалы | Металл |
| Сөре материалы | металл |
| Себет материалы | Ағаш |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз




