Қабырғадағы кәмпит сөрелері-сатылатын тартымды дисплей
Сусымалы тәттілерді сату аймағын сатып алушылар үшін тартымдылық нүктесіне айналдырыңыз! Қабырғадағы кәмпит сөрелері кез келген бөлшек сауда үшін ыңғайлы, эстетикалық және тиімді шешім болып табылады.
🔹 Үшін өте қолайлы:
- Азық-түлік дүкендері мен супермаркеттер
- Кәмпиттер дүкендері, кондитерлік дүкендер
- Сауда аралдары мен базарлар
- "Үйде"форматындағы шағын базарлар мен дүкендер
🔹 Біздің сөрелердің артықшылықтары:
✔️ Берік металл немесе аралас құрылым
✔️ Тағамдық пластиктен жасалған контейнерлер (бункерлер) — жуу және техникалық қызмет көрсету оңай
✔️ Тік кеңістікті тиімді пайдалану
✔️ Брендтеу және жарықтандыру мүмкіндігі
🔹 Неге бізді таңдайды:
- Стандартталған модельдер және Тапсырыс бойынша жасау
- Кеңістікті оңтайландыру-минималды аумақта максималды өнім
- Импульсті сатып алу көлемін арттыру
- Бүкіл Қазақстан бойынша жеткізу
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RKS |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Түрі | Сөре |
| Сөре түрі | Қабырғалық сөре (бір жақты) |
| Сөренің қызметі | Азық-түлік тауарлары үшін, Әмбебап, Кондитерлік өнімдерге арналған |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Тауарды орналастыру тәсілі | Ұяшықтарда |
| Сөре түрі | Көлбеу |
| Габаритті өлшемдер | |
| Сөренің ені | 1000 мм |
| Сөренің тереңдігі | 400 мм |
| Сөренің биіктігі | 1900 мм |
| Жасалу материалы | |
| Артқы қабырға материалы | Металл |
| Сөре материалы | металл |
| Себет материалы | Пластик |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



