Сипаттамалары
- Түрі: сауда
- Құрылыс: стационарлық
- Секциялар саны: 1
- Сөрелер саны: 10
- Тірек материалы: металл
- Сөре материалы: металл
- Сөре жүктемесі: 50.0 кг
- Ені: 100.0 см
- Биіктігі: 160.0 см
- Тереңдігі: 40.0 см
- Бекіту: болтсыз
- Қосымша: сөредегі сөрелердің Жалпы саны 8 дана, базалық сөрелер төменгі 40 см,аспалы сөрелер 30 см.
- Түсі: сұр
- Ел: Қазақстан
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RKS |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Түрі | Сөре |
| Сөре түрі | Арал сөресі (екі жақты) |
| Сөренің қызметі | Азық-түліктік емес тауарлар үшін, Азық-түлік тауарлары үшін, Алкогольдік сусындарға арналған, Әмбебап, Тұрмыстық химия үшін, Мультимедиялық, Баспа өнімдері үшін (кітаптар, журналдар, газеттер), Кондитерлік өнімдерге арналған, Көкөністер мен жемістерге арналған, Нан өнімдеріне арналған, Киім үшін, Аяқ киімге арналған, Галантерея үшін, Ойыншықтар үшін, Спорт тауарлары үшін, Парфюмерия үшін, Косметикаға арналған, Тұрмыстық электр аспаптары үшін |
| Орнату опциясы | Еден |
| Тауарды орналастыру тәсілі | Сөрелерде |
| Сөре түрі | Тікелей |
| Бір сөреге максималды жүктеме | 40 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Сөренің ені | 1000 мм |
| Сөренің тереңдігі | 400 мм |
| Сөренің биіктігі | 1600 мм |
| Жасалу материалы | |
| Сөре материалы | металл |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 89 000 ₸


Жіберу 20 сәуір 2026
