Үлкен мұздатқыш, 2 соқыр есік (қақпақ). Температура режимі: 0-ден-18с-ге дейін реттеу.
RKS BD-1298-18 мұздатқыш лар, 1100 л, ақ
RKS Cold Freezer BD-1298-18 — бұл мұздатылған тағамды кәсіби түрде сақтауға арналған қуатты және кең мұздатқыш. Супермаркеттер, кафелер, қасапшылар мен қоймалар үшін өте қолайлы. Көлемі 1100 литр болғандықтан, ол ең аз энергия шығынымен тамаша өнімділікті қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары:
Түрі мұздатқыш табақ
BD-1298-18 моделі
Көлемі 1100 литр
Түсі Ақ
-18c температуралық режимі
Қақпағы бұралмалы, тұтқалары бар
Оңай тасымалдау үшін дөңгелектер бар
Құлып Бар
Өлшемдері нақтыланады (орташа 2 м ұзындығы)
Корпус материалы Металл пластик
R600a немесе R134a салқындатқышы
Қазақстан Өндірісі
Артықшылықтары:
1100 л үлкен көлем-тағамның үлкен партияларын мұздатуға өте ыңғайлы
Сенімділік-бұл қуатты компрессор, әр түрлі жағдайларда тұрақты жұмыс
Ұтқырлық — оңай қозғалу үшін дөңгелектермен жабдықталған
Қауіпсіздік-мазмұнды қорғауға арналған құлыппен жабдықталған
Әмбебаптық-ет, балық, өңделген тағамдар мен балмұздақ сақтауға жарамды
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | RKS |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш табақ |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 2520 мм |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 910 мм |
- Бағасы: 544 000 ₸



