Сипаттамалары
Түсі: ақ, қызыл
Жалпы сипаттамалары
Басқару түрі: электромеханикалық
Мұздатқышты жібіту: қолмен
Салқындатқыш: R134a (HFC)
Биіктігі: 80.0 см
Ені: 80.0 см
Тереңдігі: 60.0 см
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Снеж |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш витрина |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 80 мм |
| Биіктігі | 80 мм |
| Тереңдігі | 60 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 192 112 ₸



