Сипаттамалары
- Түсі: ақ
Жалпы сипаттамалары
- Жалпы көлемі: 600.0 л
- Түрі: мұздатқыш
- Пайдалы көлемі: 572.0 л
- Басқару түрі: механикалық
- Мұздатқышты жібіту: қолмен
- Мұздату қуаты: тәулігіне 44.0 кг
- Автономды суықты сақтау: 3.0 сағ
- Салқындатқыш: R134a (HFC)
- Климаттық класс: SN
- Шу деңгейі: 45.0 дБ
- Компрессордың инверторлық түрі: жоқ
- Қуат тұтыну класы: a+
- Биіктігі: 92.5 см
- Ені: 165.7 см
- Тереңдігі: 66.2 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Italfrost |
| Камералар саны | 1 |
| Жалпы көлемі | 572 л |
| Компрессорлар саны | 1 |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Тоңазытқыш типі | бір камералы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 925 мм |
| Ені | 662 мм |
| Салмақ | 79 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 304 000 ₸


Жіберу 07 сәуір 2026
