Сипаттамалары
- Түсі: сұр, қара
Жалпы сипаттамалары
- Көлемі: 1200.0 л
- Басқару:электрондық
- Камералар саны: 1
- Есіктер саны: 2
- Компрессорлар саны: 1
- Қуат тұтыну класы А класы+
- Қуат тұтыну: 220.0 Вт
- Салқындатқыш: R134a
- Жылына энергия шығыны: 7.0 кВтсағ
- Ені: 140.0 мм
- Биіктігі: 203.5 мм
- Тереңдігі: 72.0 мм
- Салмағы: 140.0 кг
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bonvini |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 140 мм |
| Биіктігі | 203.5 мм |
| Салмақ | 140 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 587 000 ₸




