Жалпы сипаттамалары
Түрі: мұздатқышы бар тоңазытқыш
Орналасқан жері: жеке
Камералар саны: 2
Есіктер саны: 2
Басқару:электромеханикалық
Компрессордың инверторлық түрі: жоқ
Салқындатқыш: R290
Қуат тұтыну класы А класы+
Кернеу:220.0 В
Жабын материалы: Тот баспайтын болат
Ені: 60.0 см
Тереңдігі: 70.0 см
Биіктігі: 195.0 см
Жұмыс температурасы диапазоны: -18 ℃
Көлемі
Жалпы көлемі: 500.0 л
Тоңазытқыш камерасының көлемі: 500.0 л
Суық
Мұздатқышты жібіту: аяз жоқ
Тоңазытқыш камераны жібіту: аяз жоқ
Балғындық аймағы: жоқ
Мұздатқыштағы ең төменгі температура: -18 °C
Басқа функциялар мен ерекшеліктер
Мобильді құрылғыдан басқару: жоқ
Климаттық класс: N
Шу деңгейі: 50.0 дБ
Сөре материалы: торлы сөрелер
Есіктен асып түсу мүмкіндігі: жоқ
Бактерияға қарсы жабын: жоқ
Дисплей: Иә
Мұз генераторы: жоқ
Суық сумен жабдықтау жүйесі: жоқ
Балаларды қорғау: жоқ
Өндіруші ел: Қытай
Сипаттамалары
Түсі: күміс
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Byron |
| Мұздатқыштың орналасуы | Төменгі |
| Камералар саны | 2 |
| Жалпы көлемі | 500 л |
| Компрессорлар саны | 1 |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1950 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
- Бағасы: 444 000 ₸




