Жалпы сипаттамалары
Түрі: мұздатқышсыз Тоңазытқыш
Орналасқан жері: жеке
Камералар саны: 4
Есіктер саны: 4
Басқару: электромеханикалық
Компрессордың инверторлық түрі: жоқ
Компрессорлар саны: 2
Салқындатқыш: R600a (изобутан)
Қуат тұтыну класы: А класы+
Кернеу: 220.0 В
Қуат тұтыну: 1.5 кВт
Жабын материалы: Тот баспайтын болат
Ені: 120.0 см
Тереңдігі: 70.0 см
Биіктігі: 195.0 см
Жұмыс температурасының диапазоны:
-2 С-тан + 15 С-қа дейін
Көлемі
Жалпы көлемі: 1000.0 л
Тоңазытқыш камерасының көлемі: 1000.0 л
Суық
Мұздатқышты жібіту: аяз жоқ
Тоңазытқыш камераны жібіту: аяз жоқ
Балғындық аймағы: жоқ
Басқа функциялар мен ерекшеліктер
Мобильді құрылғыдан басқару: жоқ
Климаттық класс: N
Шу деңгейі: 50.0 дБ
Есіктен асып түсу мүмкіндігі: жоқ
Бактерияға қарсы жабын: жоқ
Дисплей: Иә
Мұз генераторы: жоқ
Суық сумен жабдықтау жүйесі: жоқ
Балаларды қорғау: жоқ
Өндіруші ел: Қытай
Сипаттамалары
Түсі: күміс
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Byron |
| Мұздатқыштың орналасуы | Төменгі |
| Камералар саны | 4 |
| Жалпы көлемі | 1000 л |
| Компрессорлар саны | 2 |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Тоңазытқыш типі | көп есікті |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 195 мм |
| Ені | 120 мм |
| Тереңдігі | 70 мм |
| Салмақ | 100 кг |
- Бағасы: 600 000 ₸







