Сипаттамалары
Түсі: ақ
Жалпы сипаттамалары
Жалпы көлемі: 700.0 л
Түрі: мұздатқыш-шкаф
Пайдалы көлемі: 680.0 л
Басқару түрі: электрондық
Мұздатқышты жібіту: Defrost
Салқындатқыш: R290
Климаттық класс: N, SN, ST, T
Компрессордың инверторлық түрі: иә
Жұмыс температурасының диапазоны: - 12-18с°
Қуат тұтыну класы: a+
Жылына энергия тұтыну:
9.0 кВтсағ/жыл
Биіктігі: 210.0 см
Ені: 83.0 см
Тереңдігі: 73.0 см
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш шкаф |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 83 мм |
| Биіктігі | 210 мм |
| Тереңдігі | 73 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 846 760,19 ₸



