Сипаттамалары
Түсі: ақ / жасыл
Жалпы сипаттамалары
Жалпы көлемі: 600.0 л
Түрі: мұздатқыш
Пайдалы көлемі: 572.0 л
Басқару түрі: механикалық
Мұздатқышты жібіту: қолмен
Мұздату қуаты: тәулігіне 44.0 кг
Автономды суықты сақтау: 3.0 сағ
Салқындатқыш: R134a (HFC)
Климаттық класс: SN
Компрессордың инверторлық түрі: жоқ
Қуат тұтыну класы: a+
Биіктігі: 92.5 см
Ені: 165.7 см
Тереңдігі: 66.2 см
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Italfrost |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған |
| Секциялар саны | 2 |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 165.7 мм |
| Биіктігі | 92.5 мм |
| Тереңдігі | 66.2 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 290 000 ₸


Жіберу 08 сәуір 2026
