Жалпы сипаттамалары
- Түрі: мұздатқышсыз Тоңазытқыш
- Орналасқан жері: жеке
- Камералар саны: 2
- Басқару: электрондық
- Компрессордың инверторлық түрі: жоқ
- Қуат тұтыну класы: А класы
- Ені: 159.5 см
- Тереңдігі: 71.0 см
- Биіктігі: 203.0 см
- Есіктер саны: 2
Көлемі
- Жалпы көлемі: 1500.0 л
- Тоңазытқыш камерасының көлемі: 1500.л
Суық
- Балғындық аймағы: жоқ
Басқа функциялар мен ерекшеліктер
- Мобильді құрылғыдан басқару: жоқ
- Климаттық класс: T
- Шу деңгейі: 48.0 дБ
- Есіктен асып түсу мүмкіндігі: жоқ
- Бактерияға қарсы жабын: жоқ
- Дисплей: Жоқ
- Мұз генераторы: жоқ
- Балаларды қорғау: жоқ
- Суық сумен жабдықтау жүйесі: жоқ
Сипаттамалары
- Түсі: ақ
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Камералар саны | 2 |
| Жалпы көлемі | 1500 л |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Қуат тұтыну класы | A |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Тоңазытқыш типі | екі камералы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 203 мм |
| Ені | 159.5 мм |
| Тереңдігі | 71 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 893 068,02 ₸


Жіберу 07 сәуір 2026
