Төсеу тереңдігі - 760 мм
Гравитациялық салқындату
Буландырғышты автоматты түрде еріту
Қашықтағы суықпен жабдықтауға қосылу мүмкіндігі
Соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған бүйірлік панельдер
Полиуретанды көбік жылу оқшаулағышы бар панельдер мен корпус
Тот баспайтын болаттан жасалған экспозиция және жұмыс беті
Шамның жоғарғы бөлігі сөре түрінде жасалған
Тауар қорын сақтауға арналған қосымша салқындатылатын камера
Жарықдиодты экспозиция бетін жарықтандыру
Бір желіге орнату мүмкіндігі
Номиналды кернеу/жиілік: 220В / 50Гц
Сипаттамалары
- Түсі: сұр, қызыл
Жалпы сипаттамалары
- Көлемі: 78.0 л
- Басқару: электрондық
- Камералар саны: 2
- Есіктер саны: 2
- Қуат тұтыну класы: А класы
- Салқындатқыш: R290
- Ені: 1820.0 мм
- Биіктігі: 1310.0 мм
- Тереңдігі: 1091.0 мм
- Салмағы: 190.0 кг
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gamma |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Мұздатылған өнімдерге арналған |
| Корпустың түсі | Қызыл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 1820 мм |
| Биіктігі | 1310 мм |
| Салмақ | 190 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



Жіберу 09 сәуір 2026
