Керемет бағамен сенімді және заманауи пеш іздеп жүрсіз бе? Бізде үйге, коттеджге , Сіздің бизнесіңізге арналған индукциялық пештер бар-сапалы, қауіпсіз, пайдалану оңай!
Біз индукциялық плиталарды ұсынамыз. Тұрмыстық техника дүкендері, интернет-сауда, қонақ үйлер, жатақханалар мен құрылыс салушылар үшін тамаша нұсқа.
🔹 Заманауи дизайн және функционалдылық
🔹 Лезде қыздыру, сенсорлық басқару
🔹 Сенімді қорғаныс жүйесі: автоматты өшіру, қызып кетуден қорғау және кездейсоқ қосу
🔹 А класындағы энергия тиімділігі
🔹 Өндірушінің кепілдігі
- Түрі: индукциялық
- Оттықтардың саны: 1
- Максималды қуат тұтыну: 4200.Сейсенбі
- Басқару түрі: электромеханикалық
- Жұмыс бетінің материалы: Тот баспайтын болат
- Оттықтардың диаметрі: 280.0 мм
- Таймер: Иә
- Дисплей: Иә
- Қызып кетуден қорғау: Иә
- Өлшемдері: 405x500x200 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Плитаның түрі | Үстел үсті |
| Пісіру беті | Индукциялық |
| Пісіру бетін жабу | тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қыздыру элементтерінің түрі | Индукционды |
| Ас пісіру бетінің сипаттамалары | |
| Оттықтардың жалпы саны | 1 |
| Индукциялық оттықтардың саны | 1 |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Таймер | Иә |
| Дисплей | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 20 мм |
| Ені | 40.5 мм |
| Тереңдігі | 50 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 67 000 ₸



