Керемет бағамен сенімді және заманауи пеш іздеп жүрсіз бе? Бізде үйге, коттеджге , Сіздің бизнесіңізге арналған индукциялық пештер бар-сапалы, қауіпсіз, пайдалану оңай!
Біз индукциялық плиталарды ұсынамыз. Тұрмыстық техника дүкендері, интернет-сауда, қонақ үйлер, жатақханалар мен құрылыс салушылар үшін тамаша нұсқа.
🔹 Заманауи дизайн және функционалдылық
🔹 Лезде қыздыру, сенсорлық басқару
🔹 Сенімді қорғаныс жүйесі: автоматты өшіру, қызып кетуден қорғау және кездейсоқ қосу
🔹 А класындағы энергия тиімділігі
🔹 Өндірушінің кепілдігі
- Плита: индукциялық
- Пеш: жоқ
- Басқару: электромеханикалық
- Қосқыштар: айналмалы
- Максималды қуат тұтыну: 200.0 Вт
- Ақпаратты көрсету: дисплей, жоқ
- Таймер: бар
- Электр өртеу: механикалық
- Өлшемдері (ШхГхВ): 85x84x86 см
Плита:
- Жұмыс беті: шойын
- Шойын торлары: жоқ
- Индукциялық қыздырғыштардың саны: 4
- Оттықтарды газбен басқару: жоқ
- Қосымша қыздырғыштар: жоқ
- Ерекшеліктері: Қосымша және
Ерекшеліктері:
Қосымша ақпарат: әр оттықтың қуаты: 5 кВт, қуат қосқыштарының саны: 4, максималды реттелген дыбыс деңгейі: 70 дБа, бір оттыққа рұқсат етілген жүктеме: 20 кг.
Қалдық жылу индикаторлары: жоқ
Ыдыс-аяқ қорабы: жоқ
Өндіруші ел Ресей
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Плитаның түрі | Ас үй пеші |
| Пісіру беті | Индукциялық |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қыздыру элементтерінің түрі | Индукционды |
| Ас пісіру бетінің сипаттамалары | |
| Оттықтардың жалпы саны | 4 |
| Индукциялық оттықтардың саны | 4 |
| Конфорканың орналасуы | шаршы |
| Қыздырғыш гриль | Жоқ |
| газ оттықтарды бақылау | Жоқ |
| Қалдық жылу индикаторы | Жоқ |
| Ауа қуырғыш | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 860 мм |
| Ені | 850 мм |
| Тереңдігі | 840 мм |
- Бағасы: 744 000 ₸



