Біздің кассалық қорап-Сіздің бизнесіңіз үшін тамаша шешім!
Дүкеніңізге немесе кеңсеңізге арналған сенімді және функционалды кассалық қорапты іздеп жүрсіз бе? Біз сізге керемет ұсыныс ұсынамыз!
🔹 Тауардың сипаттамасы:
- Кез-келген интерьерге сәйкес келетін стильді және заманауи дизайн.
- Кассирге ыңғайлы болу үшін кең жұмыс беті.
- Кеңістікті тиімді пайдалануға мүмкіндік беретін размерыам өлшемдер.
- Беріктік пен сенімділікті қамтамасыз ететін жоғары сапалы материалдар.
- Қолма-қол ақша мен құжаттаманы сақтауға арналған кіріктірілген жәшіктер.
🔹 Артықшылықтары:
- Қызметкерлер үшін пайдалану ыңғайлылығы.
- Клиенттер үшін тартымды көрініс.
- Техникалық қызмет көрсету және тазалау оңай.
- Ақша үшін тамаша құндылық.
Сіздің бизнесіңізде таптырмас көмекші болатын кассалық қорапты сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз! Қоңырау шалыңыз және көруге жазылыңыз!
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RKS |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Түрі | Витрина/Сатушы сөресі |
| Витрина түрі | Арал |
| сатушы сөресінің түрі | Жұмыс үстелі |
| Витрина пішіні | Түзу (сызықтық) |
| Сөрелер саны | 2 д. (дана) |
| Түсі | Қоңыр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 500 мм |
| Биіктігі | 970 мм |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Жасалу материалы | |
| Корпус пен жақтау материалы | ЛАЖТ |
| Сөре материалы | Металл |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 174 000 ₸



Жіберу 14 сәуір 2026
