Кассалық бокс Racks.kz кең дискісі бар RKS 1 500-бұл дүкендер, сауда павильондары мен салондар үшін сенімді және функционалды шешім. Модель заманауи сауда алаңдарының қажеттіліктерін ескере отырып жасалған: ол кассирге жайлылық пен клиенттерге ыңғайлылықты қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары
Материалдар: берік ДСП және күшейтілген Болат қаңқадан жасалған корпус-сенімділік пен беріктік
Кең диск: Қос бөлім тауарларды ыңғайлы орналастыруға мүмкіндік береді және қызмет көрсету кезінде жылдам қол жеткізуге мүмкіндік береді
Тасымалдаушы жоқ-жеңілдетілген дизайн, техникалық қызмет көрсету элементтері аз
Өлшемдері:
Ұзындығы: 150 см
Ені: 105 см (дискімен бұрыштың ені)
Биіктігі: 85 см
Артықшылықтары
Әмбебаптық: ірі супермаркеттерден бастап шағын базарларға дейін әртүрлі форматтағы дүкендерге жарамды
Техникалық қызмет көрсетудің қарапайымдылығы: ең аз механизмдер аз бұзылады, таза ұстау оңайырақ
Құрылымның беріктігі: металл жақтау және ДСП қарқынды пайдалануға төтеп бере алады
Сыртқы түрі: минималистік дизайн
Іс жүзінде.
Сонымен қатар, таңдау үшін түс, сонымен қатар тар дискісі бар модельдер бар
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RKS |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Түрі | Витрина/Сатушы сөресі |
| Витрина түрі | Арал |
| сатушы сөресінің түрі | Жұмыс үстелі |
| Витрина пішіні | Бұрыштық |
| Түсі | Қызыл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 1005 мм |
| Биіктігі | 850 мм |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Жасалу материалы | |
| Корпус пен жақтау материалы | Металл |
| Қасбет материалы | Металл |
- Бағасы: 127 000 ₸



