RKS 1 800 кассалық бокс-бұл дүкендер, супермаркеттер, сауда павильондары мен салондар үшін стильді және практикалық шешім. Кең диск моделі қарқынды жұмыс үшін беріктік пен функционалдылықты біріктіре отырып, жылдам және ыңғайлы қызмет көрсетеді
Негізгі сипаттамалары
Материал: жоғары беріктігі бар болат жақтау-сенімділік және тозуға төзімділік
Диск: Қос кең бөлім - уақытша сатып алу және орау үшін ыңғайлы
Тасымалдаушы: жоқ - жеңілдетілген дизайн, артық механизмдер жоқ
Өлшемдері
Ұзындығы: 180 см
Ені: 105 см
Биіктігі: 85 см
Салмағы: шамамен 65 кг-тұрақты және берік корпус
Тәжірибедегі артықшылықтар
Жоғары жүктемелер үшін: болат жақтау және кең диск жетегі сатып алушылардың үлкен ағынымен жақсы жұмыс істейді.
Пайдаланудың қарапайымдылығы: тасымалдау механизмдерінің болмауы тазалау мен техникалық қызмет көрсетуді жеңілдетеді.
Жергілікті құрастыру: Қазақстандағы өндірістің арқасында жылдам жеткізу.
Бұл модельді қашан таңдау керек
Айтарлықтай күтілетін дүкендер үшін
Негізгі сипаттамалары
Материал: жоғары беріктігі бар болат жақтау-сенімділік және тозуға төзімділік
Диск: Қос кең бөлім - уақытша сатып алу және орау үшін ыңғайлы
Тасымалдаушы: жоқ - жеңілдетілген дизайн, артық механизмдер жоқ
Өлшемдері
Ұзындығы: 180 см
Ені: 105 см
Биіктігі: 85 см
Салмағы: шамамен 65 кг-тұрақты және берік корпус
Тәжірибедегі артықшылықтар
Жоғары жүктемелер үшін: болат жақтау және кең диск жетегі сатып алушылардың үлкен ағынымен жақсы жұмыс істейді.
Пайдаланудың қарапайымдылығы: тасымалдау механизмдерінің болмауы тазалау мен техникалық қызмет көрсетуді жеңілдетеді.
Жергілікті құрастыру: Қазақстандағы өндірістің арқасында жылдам жеткізу.
Бұл модельді қашан таңдау керек
Айтарлықтай күтілетін дүкендер үшін
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RKS |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Түрі | Витрина/Сатушы сөресі |
| Витрина түрі | Арал |
| сатушы сөресінің түрі | Жұмыс үстелі |
| Витрина пішіні | Бұрыштық |
| Түсі | Қызыл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 1005 мм |
| Биіктігі | 850 мм |
| Ұзындығы | 1800 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 137 000 ₸


Жіберу 14 сәуір 2026
