Шағын дүкендер үшін тамаша шешім. Жеңіл және ықшам сатып алушы арба. Шусыз доңғалақтар.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RKS |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Материал | Пластик |
| Бүкіл құрылымға максималды жүктеме | 100 кг |
| Түсі | Сұр |
| Айналмалы дөңгелектер саны | 4 д. (дана) |
| тұтқа материалы | металл |
| Тұтқаның түсі | Сұр |
| Түрі | Себет |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 730 мм |
| Ені | 470 мм |
| Биіктігі | 410 мм |
| Көлемі | 60 л |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 44 000 ₸



