Металл жасалған сатып алу арбалары баға мен беріктіктің үйлесімі арқасында ең кең таралған нұсқа болып табылады. Шағын форматтағы дүкендер мен супермаркеттердің көпшілігі үшін стандартты шешім. Барлық арбаларда кейіннен лак жағылатын мырыш гальваникалық жабыны болады. Бұл оларды ашық ауада пайдалануға мүмкіндік береді
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SHOLS |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Материал | Металл |
| Бүкіл құрылымға максималды жүктеме | 100 кг |
| Түсі | Сұр |
| Доңғалақ диаметрі | 115 мм |
| Айналмалы дөңгелектер саны | 4 д. (дана) |
| тұтқа материалы | металл |
| Тұтқаның түсі | Сұр |
| Түрі | Себет |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 800 мм |
| Ені | 530 мм |
| Биіктігі | 420 мм |
| Көлемі | 100 л |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 46 000 ₸



