Shols A100 арба, 100 литр (премиум класс)
Shols A100 - қазіргі заманғы сауда залдарында жоғары өтімділікке және ыңғайлы пайдалануға есептелген ойластырылған эргономикасы бар премиум-класс арба. Модель сатып алушылардың сыйымдылығын, сенімділігін және балалармен ыңғайлылығын үйлестіреді.
Артықшылықтары:
100 литр - отбасына сатып алу үшін оңтайлы
Арқасы жиналмалы және қауіпсіздік белдігі бар балаларға арналған отырғыш
Берік, соққыға төзімді пластиктен жасалған себет
Күшейтілген металл негіз
Хромдалған эргономикалық тұтқа - ұзақ уақыт пайдаланғанда да жайлылық
Төрт үнсіз айналмалы дөңгелектер - жеңіл және тұрақты қозғалыс
Қатарлау мүмкіндігі - сақтау кезінде кеңістікті үнемдеу
Минимализм стиліндегі заманауи дизайн
Супермаркетке, гипермаркетке және дүкендерге қызмет көрсетудің отбасылық форматына назар аудару өте ыңғайлы.
Каркас материалы: хром/мырыш
Себет материалы: хром/мырыш
Қатарластырылуы: иә
Дөңгелектердің диаметрі 100 мм
Профильді сопақша құбырдан жасалған базаның конструкциясы пайдаланушының аяғы үшін жеткілікті кеңістік береді және арбаны пайдалану кезінде ыңғайлы қозғалуға мүмкіндік береді. Себеттің құрылымы ішкі көлденең бөлгішті орнату мүмкіндігін көздейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SHOLS |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бүкіл құрылымға максималды жүктеме | 100 кг |
| Түсі | Сұр |
| Доңғалақ диаметрі | 100 мм |
| Айналмалы дөңгелектер саны | 4 д. (дана) |
| тұтқа материалы | металл |
| Тұтқаның түсі | Қызыл |
| Түрі | Себет |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 820 мм |
| Ені | 540 мм |
| Биіктігі | 910 мм |
| Көлемі | 100 л |
- Бағасы: 46 000 ₸



