Shols AT-58 арбасы, 58 литр (премиум класс)
Shols AT-58 арбасы - сервис пен жайлылықтың жоғары деңгейіне бағытталған дүкендер үшін жасалған премиум-сегмент моделі. Ықшам, берік және эстетикалық, ол қазіргі заманғы сауда залдарына өте қолайлы.
Артықшылықтары:
Премиум-дизайн - заманауи көрініс және сапалы материалдар
Көлемі: 58 литр - күнделікті сатып алулар үшін тамаша
Тозуға төзімді пластиктен жасалған берік себет
Металл негіз және эргономикалық хромдалған тұтқа
Төрт айналмалы доңғалақ - жеңіл және үнсіз қозғалыс
Қатарлау мүмкіндігі - сақтау кезінде кеңістікті үнемдеу
Супермаркеттер, дүкендер, бутиктер, дәріханалар және сауда нүктелері үшін өте ыңғайлы, мұнда қызмет көрсету деңгейін баса көрсету маңызды.
Профильді сопақша құбырдан жасалған базаның конструкциясы пайдаланушының аяғы үшін жеткілікті кеңістік береді және арбаны пайдалану кезінде ыңғайлы қозғалуға мүмкіндік береді. Себеттің құрылымы ішкі көлденең бөлгішті орнату мүмкіндігін көздейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SHOLS |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Материал | Металл |
| Бүкіл құрылымға максималды жүктеме | 125 кг |
| Түсі | Сұр |
| Доңғалақ диаметрі | 115 мм |
| Айналмалы дөңгелектер саны | 4 д. (дана) |
| тұтқа материалы | металл |
| Тұтқаның түсі | Қызыл |
| Түрі | Себет |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 950 мм |
| Ені | 460 мм |
| Биіктігі | 400 мм |
| Көлемі | 58 л |
- Бағасы: 38 000 ₸





