-
Сыйымдылығы - 20 л
-
Өлшемдері-425х290х225 мм
-
Максималды жүктеме - 15 кг
-
Ұсынылатын жүктеме - 10 кг
-
Соққыға төзімді аязға төзімді тағамдық пластик
-
Қарама-қарсы жаққа аударылып кетуден қорғайтын эргономикалық тұтқалар
-
Себеттің бүйірлеріндегі қосымша кесу тұтқалары
Заттарды тасымалдаудың практикалық шешімін іздеп жүрсіз бе? Портативті себет-бұл әмбебап аксессуар. Жеңіл, берік және кең, ол бірнеше полиэтилен пакеттерін оңай ауыстырады және сіздің бизнесіңізге жайлылық қосады.
Біздің портативті себеттің артықшылықтары:
✅ Берік материал-15 кг-ға дейін төзімді
✅ Жиналмалы дизайн-сақтауға ыңғайлы
✅ Көпфункционалдылық
✅ Стильді дизайн — кез-келген интерьермен үйлеседі
✅ Тазалаудың қарапайымдылығы-жай ғана дымқыл шүберекпен сүртіңіз
Себет әртүрлі түстер мен өлшемдерде қол жетімді. Қазір тапсырыс беріңіз және жылдам жеткізілім алыңыз!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SHOLS |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Материал | Пластик |
| Түсі | Қызыл |
| Түрі | Себет |
| Жай-күй | Жаңа |
| Қаламдар | Бар |
| Нысан | Тік бұрышты |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 425 мм |
| Ені | 290 мм |
| Биіктігі | 222 мм |
| Көлемі | 20 л |
- Бағасы: 5 300 ₸



