Тік тоңазытқыш витрина Vega DG 090 H210
Vega DG 090 H210 — орташа температуралы тоңазытқыш стеллажы, энергия үнемдейтін DG есіктерімен (шыны пакеттері) жабдықталған. Бұл стеллаж өнімдерге толық көріну мен ыңғайлы қолжетімділікті қамтамасыз ете отырып, ең оңтайлы сипаттамалармен үйлеседі. Тоңазытқыш стеллажы ет, сүт өнімдері, қапталған балық, дайын тағамдар, жемістер мен көкөністер сияқты нәзік өнімдерді ең жақсы сақтау жағдайларын қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары:
-
Энергия үнемдейтін DG есіктері: Стеклопакеттен жасалған, төмен эмиссиялы қабатымен.
-
Инновациялық Sest испаритель (Италия): Салқындатудың тиімділігі мен энергия үнемдеуді қамтамасыз етеді.
-
5 қатарлы сөрелер: Баға белгілерін ұстап тұратын итергіштермен жабдықталған.
-
Алдыңғы түсті панельдер: Өнімдерді көрнекі түрде ұсынуға арналған.
-
Жоғарғы жарықдиодты жарықтандыру: Өнімдердің толық көрінуі мен әсерлі презентациясы үшін.
Қосымша опциялар:
-
Қарау үшін ашық немесе айнамен металл бүйірлер
-
Қосымша жарықдиодты жарықтандыру сөрелерге
-
Оргстекло ішкі көлемді бөлу
-
Сөре кеңістігін бөлу
-
Металл шектеуші сымдар
-
Линиямен қосылуға арналған жинақ
-
Электрмен еріту жүйесі
-
Жеміс жиынтығы
-
RAL түстерімен ішкі көлемді бояу
-
Қолайлы тасымалдау үшін күшейтілген ағаш қаптама
Артықшылықтары:
-
Эргономикалық дизайн өнімдерге оңай қолжетімділікті қамтамасыз етеді, сөрелердің алдыңғы көрінісін барынша кеңейтеді.
-
Әр түрлі температуралық режимдермен өзгертілген модельдер түрлі өнімдерді сақтау үшін тамаша жағдайлар ұсынады.
-
Энергия үнемдейтін жабын ішкі салқындықты тиімді сақтауға көмектесіп, бөлмедегі салқын ауа ағынын азайтады.
-
Жоғарғы жарықтандыру кабинетті біркелкі жарықтандырып, өнімдерді жақсы көрсетуге мүмкіндік береді.
Кең ауқымды аксессуарлар: Витринаңызды дүкеннің қажеттіліктеріне сәйкес баптап, өнімдеріңізді көрнекі етіп көрсетуге мүмкіндік береді.
Сатуға арналған және дүкендер үшін тиімді шешім — Vega DG 090 H210 витринасы әртүрлі интерьер стилдеріне жақсы үйлеседі, әрі пайдаланушыға оңай қолжетімділікті, сондай-ақ тартымды көріністі қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Полюс |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Балыққа арналған, Етке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Шұжық өнімдері үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін |
| Максималды жұмыс температурасы | 7 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | -1 град. |
| Климаттық класс | N |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Шығарылатын |
| Салқындату түрі | Табиғи суық ауа айналымымен |
| Секциялар саны | 1 |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Қара |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 0.11 Вт |
| Суық өнімділік | 650 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Мини бар | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1490 мм |
| Ені | 1175 мм |
| Биіктігі | 2320 мм |
| Салмақ | 310 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі ұзындығы | 1250 мм |
| Ішкі ені | 1000 мм |
| Өнімді орналастыру алаңы | 5.47 шаршы м |
- Бағасы: 1 417 000 ₸






Жіберу 14 сәуір 2026
