Vega SG 090 H210 – Орта температуралы салқындатылған сөре
Vega SG 090 H210 – жоғары тиімді орта температуралы салқындатылған сөре, ет, сүт өнімдері, балық, дайын тамақтар, жемістер мен көкөністер сияқты деликатес өнімдерін сақтауға тамаша үйлеседі. 6 мм қалыңдатылған шыныдан жасалған SG энергиялық үнемдейтін есіктерімен жабдықталған бұл сөре тауарды керемет көруге мүмкіндік беріп, өнімдерге оңай қолжетімділікті қамтамасыз етеді.
Ерекшеліктері:
-
Италиядан келген Sest инновациялық буландырғышы, қажетті температураны тиімді сақтайды.
-
Энергия үнемдейтін есік жүйесі төмен эмиссиялы қабатпен жабдықталған, бұл жылу жоғалтуды азайтады.
-
Өнімдерді жайғастыру үшін 5 қатарлы сөрелер мен баға ұстағыштар.
-
Әдемі алдыңғы түрлі-түсті панельдер және жоғары жарықдиодты жарықтандыру, өнімді тартымды түрде көрсетеді.
-
Жеке талаптарға сай жасалатын көптеген опциялар: айна немесе ашық бүйірлер, сөрелерді қосымша жарықтандыру, ішкі көлемді ұйымдастыру үшін оргстекло бөлігі, сөре кеңістігін бөлгіштер, сым шектеушілер.
Артықшылықтары:
-
Эргономикалық дизайн, алдыңғы экспозицияны барынша арттырып, кеңістікті тиімді пайдалануға мүмкіндік береді.
-
Энергия үнемдейтін жабын арқылы салқын ауа бөлмеден шығып кетпей, экономикалық жұмыс істеуді қамтамасыз етеді.
-
Жоғарғы жарықтандыру жүйесі біркелкі жарықтандыруды қамтамасыз етеді, бұл әрбір өнімнің көрінуін жақсартады.
Қосымша опциялар:
-
Электрлік еріту жүйесі, жеміс жинау жиынтығы, RAL түсінде ішкі көлемді бояу және күшейтілген ағаш орау материалдары.
Vega SG 090 H210 әртүрлі дүкен интерьерлеріне тамаша үйлеседі, супермаркеттерден бастап бутиктерге дейін, тек қана функционалдылықты ғана емес, стильді көрініс те ұсынады.
Типозамеры125 / 190 / 250 / 375 / ТОРЕЦ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Полюс |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Балыққа арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Шұжық өнімдері үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін |
| Максималды жұмыс температурасы | 7 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 1 град. |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Шығарылатын |
| Салқындату түрі | Табиғи суық ауа айналымымен |
| Секциялар саны | 1 |
| Материал | Болат |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 2.96 Вт |
| Суық өнімділік | 0.99 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Мини бар | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1490 мм |
| Ені | 1075 мм |
| Биіктігі | 2320 мм |
| Салмақ | 280 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі ұзындығы | 1250 мм |
| Ішкі ені | 900 мм |
| Өнімді орналастыру алаңы | 4.7 шаршы м |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Сөрелер саны | 5 д. (дана) |
| Жабдық есіктерінің саны | 2 д. (дана) |
| Есік түрі | Айқарма |
| Есік материалы | Шыны |
| Үстел үсті материалы | Болат |
- Бағасы: 1 404 000 ₸






Жіберу 14 сәуір 2026
