Vega SG 080 H210 — Орта температуралы салқындатылатын сөре үнемді есік жүйесімен
Vega SG 080 H210 — бұл өнімдерге оңай қол жетімділікті қамтамасыз ете отырып, оларды сақтау мен көрсету үшін тамаша шешім болатын стильді және тиімді орта температуралы салқындатылатын сөре. 6 мм қатайтылған әйнектен жасалған үнемді есіктері мен төмен эмиссиялы жабыны бар бұл сөре өнімдерді жақсы көрсету мен оларға қол жетімділікті қамтамасыз етеді. Италияның Sest фирмасының инновациялық буландырғышы мен контроллері энергия тұтынуды оңтайландырады, ал озық салқындату технологиясы ет, сүт өнімдері, балық, дайын тағамдар, жемістер мен көкөністер үшін идеалды сақтау жағдайларын қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалар:
-
Үнемді есік жүйесі SG: 6 мм қатайтылған әйнек және төмен эмиссиялы жабыны
-
Италияның Sest фирмасының инновациялық буландырғышы: тиімді салқындату
-
5 қатар полкамен тауар бағасындағы таяқшалар: өнімдерді орналастырудың ыңғайлылығы
-
Алдыңғы түсті панельдер: стильді дизайн
-
Жоғарғы жарықдиодты жарықтандыру: сөренің біркелкі жарықтандырылуы
Кастомизация үшін опциялар:
-
Көрнекі немесе металл жақтаулар айнамен
-
Полкаларға қосымша жарықдиодты жарықтандыру
-
Ішкі көлемді және полкалық кеңістікті бөлгіштер
-
Сым шектеушілер
-
Жолды қосу жинағы
-
Электрондық еріту жүйесі
-
Жеміс жинағы
-
Ішкі кеңістікті RAL түстеріне бояу
-
Күшейтілген ағаш қаптама
Артықшылықтары:
-
Эргономикалық дизайн, максималды фронтальды көрініс
-
Әртүрлі өнімдер үшін идеалды сақтау жағдайлары
-
Энергия тиімділігі және үнемдеу
-
Өнімнің біркелкі жарықтандырылуы мен әсерлі көрсетілімі
-
Дүкен қажеттіліктеріне сәйкес кең ауқымды аксессуарлар
Бұл салқындатылатын сөре дүкендер, супермаркеттер мен сауда орындары үшін ғана емес, функционалдық жағынан да, эстетикалық тұрғыдан да тамаша шешім болып табылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Полюс |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Балыққа арналған, Етке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Шұжық өнімдері үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін |
| Максималды жұмыс температурасы | 7 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 1 град. |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Шығарылатын |
| Салқындату түрі | Табиғи суық ауа айналымымен |
| Секциялар саны | 1 |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Қара |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 2.96 Вт |
| Суық өнімділік | 0.9 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Мини бар | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1490 мм |
| Ені | 975 мм |
| Биіктігі | 2320 мм |
| Салмақ | 260 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі ұзындығы | 1250 мм |
| Ішкі ені | 800 мм |
| Өнімді орналастыру алаңы | 4.4 шаршы м |
- Бағасы: 1 447 000 ₸







