Vega SG 070 H210 Салқындатылған стендтің сипаттамасы:
Vega SG 070 H210 салқындатылған стенд энергияны үнемдейтін есіктермен (бір қабатты әйнек) нәзік өнімдерді сақтау үшін тамаша жағдайлар ұсынады, мысалы, ет, сүт өнімдері, балық, жемістер мен көкөністер. 6 қабаттан тұратын ыңғайлы дизайн және жақсы ойластырылған конструктивтік шешімдер кеңістікті тиімді пайдалануға және өнімдерге жеңіл қол жеткізуге мүмкіндік береді.
Инновациялық технологиялар, мысалы, энергия үнемдейтін жабыны және әртүрлі температуралық режимдер энергия тұтынуды оңтайландырып, әртүрлі өнімдер үшін тамаша сақтау жағдайларын жасайды. Жоғарғы жарықдиодты жарықтандыру өнімдердің көрнекілігін қамтамасыз етіп, витрина тартымдылығын арттырады.
Артықшылықтары:
-
Бір қабатты әйнегі бар энергия үнемдейтін есіктер
-
Тауарды максималды көрсету үшін 6 қабат полка
-
Әр түрлі өнімдер үшін температуралық режимдер
-
Инновациялық шешімдер арқылы энергияны үнемдеу
-
Жарқын презентация үшін біркелкі жарықтандыру
Vega SG 070 H210 — бұл сіздің дүкеніңіз үшін стильді және тиімді витрина, жоғары функционалдылық пен заманауи дизайнды біріктіреді.
Өлшем (типоразмер) витринаның модулінің ұзындығын білдіреді:
-
125 см — компактті модель
-
190 см — стандартты
-
250 және 375 — үлкен супермаркеттер үшін
-
Торец — бүйірлік витрина
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Полюс |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Ірімшіктер үшін, Сүт өнімдеріне арналған, Шұжық өнімдері үшін, Балыққа арналған |
| Максималды жұмыс температурасы | 7 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 1 град. |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Шығарылатын |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Секциялар саны | 1 |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Қара |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 2.96 Вт |
| Суық өнімділік | 0.89 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1490 мм |
| Ені | 875 мм |
| Биіктігі | 2320 мм |
| Салмақ | 240 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі ұзындығы | 1250 мм |
| Ішкі ені | 700 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Жәшіктер саны | 0 д. (дана) |
| Сөрелер саны | 5 д. (дана) |
| Есік түрі | Айқарма |
| Есік материалы | Шыны |
- Бағасы: 1 287 000 ₸







