Vega 100 H210 тік витрина — дүкендер мен супермаркеттер үшін өнімдерді көрсету мен сақтаудың заманауи әрі функционалды шешімі. Қазіргі заманғы дизайнымен және жоғары сапалы салқындату жүйесімен ол ет, сүт өнімдері, балық, дайын тағамдар, жемістер мен көкөністер үшін тамаша сәйкес келеді.
Витрина өнімдерді жақсы көрсету мен ыңғайлы қолжетімділікпен қамтамасыз ете отырып, сатып алушы тәжірибесін одан әрі жақсартады. Эргономикалық конструкциясы бірнеше деңгейдегі сөрелермен кеңістікті тиімді пайдалануға мүмкіндік береді.
Инновациялық салқындату жүйесі мен энергия үнемдейтін LED жарықтандыруы өнімдерді сақтау үшін тамаша жағдайлар мен тартымды көрініс ұсынады. Көптеген опциялар витринаны дүкеннің қажеттіліктеріне бейімдеуге мүмкіндік береді.
Өлшем (типоразмер) витринаның модулінің ұзындығын білдіреді:
-
125 см — компактті модель
-
190 см — стандартты
-
250 және 375 — үлкен супермаркеттер үшін
-
Торец — бүйірлік витрина
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Полюс |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш сөре |
| Функционалдық қызметі | Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сүт өнімдеріне арналған, Шұжық өнімдері үшін |
| Максималды жұмыс температурасы | 10 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 3 град. |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Шығарылатын |
| Салқындату түрі | Табиғи суық ауа айналымымен |
| Секциялар саны | 1 |
| Материал | Болат |
| Шудың максималды деңгейі | 45 дБ |
| Максималды ылғалдылық | 85 % |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Суық өнімділік | 3500 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Мини бар | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1490 мм |
| Ені | 1075 мм |
| Биіктігі | 2320 мм |
| Салмақ | 270 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі ұзындығы | 1250 мм |
| Ішкі ені | 1000 мм |
| Өнімді орналастыру алаңы | 5.5 шаршы м |
- Бағасы: 2 137 000 ₸







