Премиум санаттағы салқындатқыш стеллаж – бұл заманауи технологияларды, жоғары функционалдылықты және талғаммен жасалған дизайнды үйлестіретін тамаша шешім. Ол ет, сүт өнімдері, балық, жемістер мен көкөністер сияқты нәзік өнімдерді сақтау үшін өте қолайлы.
6 деңгейлі эргономикалық сөре жүйесі өнімдерді айқын көрсетіп, оларға ыңғайлы қолжетімділікті қамтамасыз етеді. Италиялық Sest инновациялық буландырғышы, интеллектуалды температураны басқару жүйесі және энергия үнемдейтін LED жарықтандыру — барлығы өнім сапасын айқындауға бағытталған.
Кеңейтілген қосымша мүмкіндіктері витринаны кез келген интерьерге – бутиктен бастап премиум санаттағы супермаркетке дейін – оңай бейімдеуге мүмкіндік береді.
Өлшем (типоөлшем) витринаның модуль ұзындығын білдіреді:
-
125 см — ықшам (компакт) модель
-
190 см — стандартты нұсқа
-
250 және 375 см — ірі супермаркеттерге арналған
-
Торец — бүйірлік (жанынан қойылатын) витрина
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Полюс |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш сөре |
| Функционалдық қызметі | Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Ірімшіктер үшін, Сүт өнімдеріне арналған, Шұжық өнімдері үшін, Балыққа арналған |
| Максималды жұмыс температурасы | 7 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | -1 град. |
| Климаттық класс | N |
| Орнату түрі | Ендірілген |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Салқындату түрі | Табиғи суық ауа айналымымен |
| Секциялар саны | 1 |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Қара |
| Максималды ылғалдылық | 80 % |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1490 мм |
| Ені | 975 мм |
| Биіктігі | 2320 мм |
| Салмақ | 200 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі ұзындығы | 1250 мм |
| Ішкі ені | 800 мм |
| Көлемі | 500 л |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Сөрелер саны | 6 д. (дана) |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Авто-мұздату | Иә |
| Температураны автоматты түрде реттеу | Иә |
| Термометр | Иә |
| Дисплей | Иә |
- Бағасы: 1 447 000 ₸







