Премиум салқындатқыш стеллаж — бұл талғампаз дизайн, жоғары функционал және заманауи технологиялардың үйлесімі. Жаңа өнімдерді мінсіз түрде ұсынуға арналған бұл құрылғы ет, сүт өнімдері, балық, гастрономия, жеміс-жидек пен көкөністерді сақтау үшін оңтайлы жағдай жасайды.
6 деңгейлі эргономикалық сөрелер тауарды ең жақсы жағынан көрсетіп, максималды көріну мен ыңғайлы қолжетімділікті қамтамасыз етеді. Ақылды температуралық басқару, Италияда жасалған Sest инновациялық буландырғышы және энергия үнемдейтін LED жарықтандыру – әр бөлшектің сапасын айқындайды.
Айрықша жабдықталуы мен бай аксессуарлар таңдауы – айналы қаптамалардан бастап сәндік панельдер мен жеке түс таңдауға дейін – витринаны кез келген интерьерге сай қылып бейімдеуге мүмкіндік береді: премиум супермаркеттен бастап бутиктерге дейін.
Стильді, сенімді және мінсіз өнім ұсынысын бағалайтындар үшін тамаша шешім.
Өлшем (типоөлшем) витринаның модуль ұзындығын білдіреді:
-
125 см — ықшам (компакт) модель
-
190 см — стандартты нұсқа
-
250 және 375 см — ірі супермаркеттерге арналған
-
Торец — бүйірлік (жанынан қойылатын) витрина
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Полюс |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш сөре |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Мақсаты | Балыққа арналған, Етке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Шұжық өнімдері үшін, Ірімшіктер үшін |
| Максималды жұмыс температурасы | 6 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | -1 град. |
| Орнату түрі | Тауарға бір жағынан қол жеткізу |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Салқындату түрі | Табиғи суық ауа айналымымен |
| Секциялар саны | 1 |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Қара |
| Шудың максималды деңгейі | 60 дБ |
| Максималды ылғалдылық | 80 % |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды қуат тұтыну | 220 Вт |
| Суық өнімділік | 2000 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1490 мм |
| Ені | 875 мм |
| Биіктігі | 2320 мм |
| Салмақ | 220 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Көлемі | 370 л |
| Өнімді орналастыру алаңы | 0.49 шаршы м |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Жәшіктер саны | 0 д. (дана) |
| Сөрелер саны | 5 д. (дана) |
| Авто-мұздату | Иә |
| Температураны автоматты түрде реттеу | Иә |
| Термометр | Иә |
| Дисплей | Иә |
- Бағасы: 1 674 000 ₸







