Энергияны тұтыну - 7,56 кВТ/24 сағат
Жұмыс диапазоны - -18/-23 °C
Қуат көзі - 230/50 В/Гц/Faz
Салқындатқыш сұйықтық - R404a
Көлемі - 760 л
Ішкі өлшемдері (ШхГхВ) 1720x720x662 мм
Сыртқы өлшемдері (ШхГхВ) 1856x858x865 мм
Жұмыс диапазоны - -18/-23 °C
Қуат көзі - 230/50 В/Гц/Faz
Салқындатқыш сұйықтық - R404a
Көлемі - 760 л
Ішкі өлшемдері (ШхГхВ) 1720x720x662 мм
Сыртқы өлшемдері (ШхГхВ) 1856x858x865 мм
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш табақ |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 1856 мм |
| Биіктігі | 865 мм |
| Тереңдігі | 858 мм |
| Салмақ | 138 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі ені | 1720 мм |
| Көлемі | 760 л |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
