Энергияны тұтыну - 3 кВТ/24 сағат
Жұмыс температурасының диапазоны +1 / +10 C °
Қуат көзі - 230/50 В/Гц/
Салқындатқыш сұйықтық - R600a
көлемі - 290 л
Брутто-нетто салмағы - 59/67 кг
Ішкі өлшемдері (ШхГхВ)- 890 x 510 x 682 мм
Сыртқы өлшемдері (ШхГхВ) - 1056 x 665 x 895 мм
Қаптамадағы сыртқы өлшемдері (ШхГхВ) - 1085 x 710 x 870 мм
Жұмыс температурасының диапазоны +1 / +10 C °
Қуат көзі - 230/50 В/Гц/
Салқындатқыш сұйықтық - R600a
көлемі - 290 л
Брутто-нетто салмағы - 59/67 кг
Ішкі өлшемдері (ШхГхВ)- 890 x 510 x 682 мм
Сыртқы өлшемдері (ШхГхВ) - 1056 x 665 x 895 мм
Қаптамадағы сыртқы өлшемдері (ШхГхВ) - 1085 x 710 x 870 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш табағы |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Гүлдерге арналған, Сусындар үшін, Жемістер үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған, Мұздатылған өнімдерге арналған |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1056 мм |
| Ені | 665 мм |
| Биіктігі | 895 мм |
| Салмақ | 59 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз




Жіберу 04 мамыр 2026
