Энергияны тұтыну 3 кВТ/24 сағат
Жұмыс температурасының диапазоны +1 / +10 C °
Қорек кернеуі 230/50 В/Гц/
Салқындатқыш сұйықтық - R600a
көлемі - 296 л
Брутто-нетто салмағы - 56/70 кг
Ішкі өлшемдері (ШхГхВ) - 890 x 510 x 663 мм
Сыртқы өлшемдері (ШхГхВ) -1009 x 629 x 892 мм
Қаптамадағы сыртқы өлшемдері (ШхГхВ) - 1100 x 750 x 950 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш табағы |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Гүлдерге арналған, Сусындар үшін, Жемістер үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған, Мұздатылған өнімдерге арналған |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1009 мм |
| Ені | 629 мм |
| Биіктігі | 892 мм |
| Салмақ | 56 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз




Жіберу 04 мамыр 2026
