Энергияны тұтыну - 1198,66 кВТ/жыл
Жұмыс диапазоны -18 / -23 °C
Қорек кернеуі - 220-240 / 50В/Гц/
Салқындатқыш сұйықтық - Faz R290
көлемі -нетто - 600 л
Брутто-нетто салмағы - 97/118 кг
Ішкі өлшемдері (ШхГхВ) - 1935x510x682 мм
Сыртқы өлшемдері (ШхГхВ) - 2055 x 715 x 833 мм
Қаптамадағы сыртқы өлшемдері (ШхГхВ) - 2095 x 750 x 905 мм
Жұмыс диапазоны -18 / -23 °C
Қорек кернеуі - 220-240 / 50В/Гц/
Салқындатқыш сұйықтық - Faz R290
көлемі -нетто - 600 л
Брутто-нетто салмағы - 97/118 кг
Ішкі өлшемдері (ШхГхВ) - 1935x510x682 мм
Сыртқы өлшемдері (ШхГхВ) - 2055 x 715 x 833 мм
Қаптамадағы сыртқы өлшемдері (ШхГхВ) - 2095 x 750 x 905 мм
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш табақ |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2055 мм |
| Ені | 715 мм |
| Биіктігі | 833 мм |
| Салмақ | 97 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



Жіберу 04 мамыр 2026
