Энергияны тұтыну - 2,16 кВТ/24 сағат
Жұмыс диапазоны -15 / -25 °C
Қуат көзі - 220-240 / 50 В/Гц/
Салқындатқыш сұйықтық - Faz R600a
көлемі -466 л
Брутто-нетто салмағы - 61/66 кг
Ішкі өлшемдері (ШхГхВ) - 1380x480x725 мм
Сыртқы өлшемдері (ШхГхВ) - 1504 x 695 x 945 мм
Қаптамадағы сыртқы өлшемдері (ШхГхВ) - 1540 x 700 x 960 мм
Жұмыс диапазоны -15 / -25 °C
Қуат көзі - 220-240 / 50 В/Гц/
Салқындатқыш сұйықтық - Faz R600a
көлемі -466 л
Брутто-нетто салмағы - 61/66 кг
Ішкі өлшемдері (ШхГхВ) - 1380x480x725 мм
Сыртқы өлшемдері (ШхГхВ) - 1504 x 695 x 945 мм
Қаптамадағы сыртқы өлшемдері (ШхГхВ) - 1540 x 700 x 960 мм
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш табақ |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1504 мм |
| Ені | 695 мм |
| Биіктігі | 945 мм |
| Салмақ | 61 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз




Жіберу 04 мамыр 2026
