Энергияны тұтыну - 4,3 кВТ/24 сағат
Жұмыс диапазоны -15 / -25 °C
Қуат көзі - 220-240 / 50 В/Гц/
Салқындатқыш сұйықтық - Faz R600a
көлемі - 401 л
Брутто-нетто салмағы - 64,5 / 84 кг
Ішкі өлшемдері (ШхГхВ) - 1298x510x682 мм
Сыртқы өлшемдері (ШхГхВ) - 1302 x 715 x 903 мм
Қаптамадағы сыртқы өлшемдері (ШхГхВ) - 1330 x 750 x 905 мм
Себеттер саны міндетті емес
Жұмыс диапазоны -15 / -25 °C
Қуат көзі - 220-240 / 50 В/Гц/
Салқындатқыш сұйықтық - Faz R600a
көлемі - 401 л
Брутто-нетто салмағы - 64,5 / 84 кг
Ішкі өлшемдері (ШхГхВ) - 1298x510x682 мм
Сыртқы өлшемдері (ШхГхВ) - 1302 x 715 x 903 мм
Қаптамадағы сыртқы өлшемдері (ШхГхВ) - 1330 x 750 x 905 мм
Себеттер саны міндетті емес
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш табақ |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1302 мм |
| Ені | 715 мм |
| Биіктігі | 903 мм |
| Салмақ | 64 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз




Жіберу 04 мамыр 2026
