Климаттық класс - 4L1
Энергияны тұтыну - 4,3 кВТ/24 сағат
Жұмыс диапазоны -15 / -25 °C
Қуат көзі - 230/50 В/Гц/
Салқындатқыш сұйықтық - Faz R600a
көлемі - 296 л
Брутто-нетто салмағы - 58/65 кг
Ішкі өлшемдері (ШхГхВ) - 890x510x682 мм
Сыртқы өлшемдері (ШхГхВ) - 1012 x 715 x 903 мм
Қаптамадағы сыртқы өлшемдері (ШхГхВ) - 1040 x 750 x 905 мм
Жүк көтергіштігі [20 фут Конт./40 фут Конт./83 м3] 30 / 66 / 78
Энергияны тұтыну - 4,3 кВТ/24 сағат
Жұмыс диапазоны -15 / -25 °C
Қуат көзі - 230/50 В/Гц/
Салқындатқыш сұйықтық - Faz R600a
көлемі - 296 л
Брутто-нетто салмағы - 58/65 кг
Ішкі өлшемдері (ШхГхВ) - 890x510x682 мм
Сыртқы өлшемдері (ШхГхВ) - 1012 x 715 x 903 мм
Қаптамадағы сыртқы өлшемдері (ШхГхВ) - 1040 x 750 x 905 мм
Жүк көтергіштігі [20 фут Конт./40 фут Конт./83 м3] 30 / 66 / 78
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш табақ |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1012 мм |
| Ені | 715 мм |
| Биіктігі | 903 мм |
| Салмақ | 58 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
