Климаттық класс - 4L1
Энергияны тұтыну - 1,32 кВТ/24 сағат
Жұмыс диапазоны -15 / -25 °C
Қуат көзі - 220-240 / 50В/Гц/Фаз
Салқындатқыш сұйықтық - R134a
көлемі - 190 л
Брутто-нетто салмағы - 39,5 / 43 кг
Ішкі өлшемдері - (ШхГхВ) 610x480x725 мм
Сыртқы өлшемдері - (ШхГхВ) 734 x 695 x 945 мм
Қаптамадағы сыртқы өлшемдері - (ШхГхВ) 770 x 700 x 960 мм
Энергияны тұтыну - 1,32 кВТ/24 сағат
Жұмыс диапазоны -15 / -25 °C
Қуат көзі - 220-240 / 50В/Гц/Фаз
Салқындатқыш сұйықтық - R134a
көлемі - 190 л
Брутто-нетто салмағы - 39,5 / 43 кг
Ішкі өлшемдері - (ШхГхВ) 610x480x725 мм
Сыртқы өлшемдері - (ШхГхВ) 734 x 695 x 945 мм
Қаптамадағы сыртқы өлшемдері - (ШхГхВ) 770 x 700 x 960 мм
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш табақ |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 734 мм |
| Ені | 695 мм |
| Биіктігі | 945 мм |
| Салмақ | 39 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз





Жіберу 04 мамыр 2026
