Мақсаты: Мұздатқыш
Нысан форматы: ЖҚС, Гипермаркет, Үй жанындағы дүкен, Минимаркет, Азық-түлік желілері, Супермаркет
Өндіруші: Freor
Суықтың түрі: Қашықтан / Кіріктірілген
Нысан форматы: ЖҚС, Гипермаркет, Үй жанындағы дүкен, Минимаркет, Азық-түлік желілері, Супермаркет
Өндіруші: Freor
Суықтың түрі: Қашықтан / Кіріктірілген
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш табақ |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Шығарылатын |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1880 мм |
| Ені | 1455 мм |
| Биіктігі | 887 мм |
| Салмақ | 180 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
