Мақсаты: Тоңазытқыш
Нысан форматы: ЖҚС, Гипермаркет, Үй жанындағы дүкен, Минимаркет, Азық-түлік желілері, Супермаркет
Биіктігі, мм: 2126
Ені, мм: 660
Тереңдігі, мм: 693
Бренд: Супер
Үлгі: 8 ФФД
Өндіруші: Frigoglass
Ішкі көлем: 0.61
Суықтың түрі: Кіріктірілген
Экспозициялық алаң, м2: 0.46
Нысан форматы: ЖҚС, Гипермаркет, Үй жанындағы дүкен, Минимаркет, Азық-түлік желілері, Супермаркет
Биіктігі, мм: 2126
Ені, мм: 660
Тереңдігі, мм: 693
Бренд: Супер
Үлгі: 8 ФФД
Өндіруші: Frigoglass
Ішкі көлем: 0.61
Суықтың түрі: Кіріктірілген
Экспозициялық алаң, м2: 0.46
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Frigoglass Eurasia |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Жемістер үшін, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Ірімшіктер үшін |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Секциялар саны | 6 |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Қара |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 693 мм |
| Ені | 660 мм |
| Биіктігі | 2126 мм |
| Салмақ | 109 кг |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Сөрелер саны | 6 д. (дана) |
| Есік түрі | Айқарма |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
